automatyczne gromadzenie kontaktów, wysyłka powiadomień SMS

Szybki kontakt

Tel.kom: 502 237 563
Gadu-Gadu: 10517884
e-mail: admin@esemeser.pl

O systemie

SMSletter jest dodatkową, płatną funkcjonalnością systemu esemeser.pl

W dobie telefonów komórkowych najłatwiejszym sposobem poinformowania osoby lub też grupy osób jest wysłanie do nich SMS’a. Łatwo zgromadzić i wysyłać maile lecz z telefonami komórkowymi sprawa nie jest już taka prosta. Wychodząc naprzeciw potrzebom różnego rodzaju instytucji i firm, mając również na względzie walkę z niechcianymi wiadomościami, stworzyliśmy system umożliwiający łatwe gromadzenie i autoryzację zainteresowanych numerów telefonów a także późniejsze zarządzanie tymi zbiorami.

Ogólny opis SMSletter:

  1. Właściciel strony po uprzednim zarejestrowaniu się w systemie esemeser.pl ustawia parametry wyglądu i grup tematycznych.
  2. Właściciel strony www umieszcza w jej treści odpowiednio spreparowany kod odpowiedzialny za wyświetlanie widgeta.
  3. Oglądający stronę ma możliwość wyboru tematów, na które chciałby otrzymywać powiadomienia SMS, SMSletter wymaga za każdym razem autoryzacji podanego przez oglądającego numeru telefonu.
  4. Właściciel strony w systemie esemeser.pl ma możliwość wysyłki wiadomości do wybranej grupy.
  5. Odbiorca wiadomości ma możliwość wypisania się z grupy, do której wysyłane są wiadomości, poprzez odesłanie SMS’a o treści 0 lub pustego SMS’a. Widget umieszczony na stronie również posiada możliwość wypisania numeru telefonu.

Instrukcja użycia SMSletter krok po kroku.
Pobierz instrukcję (plik PDF, 601 kb)